ابر پرچم

در این صفحه به موارد زیر می پردازیم:

  • توضیحات ابر پرچم
  • انواع ابر پرچم 
  • مدت زمان تولید
  • جنس و وزن پرچم
  • محبوب ترین ابر پرچم ها
  • قیمت
  • کلام آخر

 

در کشور ما ایران از ابر پرچم ها در موارد متفاوتی استفاده می کنند، اگر می خواهید در هنگام ثبت سفارش اشتباه نکنید همراه ما باشید.

ابر پرچم:

بسیار مشخص است که ابر پرچم ها در سایز های بسیار بزرگ تولید می شود. از این پرچم ها در مراسم ها و مکان های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پرچم ها به سه دسته ابر پرچم اهتزاز، ابر پرچم هواداری و ابر پرچم مذهبی تقسیم می شود. معمولا ابر پرچم ها بر روی دکل های 30 تا 70 متری نصب می شود. شما در طول روز معمولا یک تا پنج ابر پرچم می بینید.

تا چند سال پیش ابر پرچم ها در میادین، پارک ها، بزرگ راه ها، مکان های مرتفع شهر و ورودی شهر ها مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه ابر پرچم ها کاربرد زیادی دارند. حتی شرکت های بزرگ نیز از ابر پرچم ها غافل نشده اند.

در ادامه به انواع ابر پرچم و کاربرد آن ها می پردازیم، همراه ما باشید.

انواع ابر پرچم:

ابر پرچم اهتزاز:

از این نوع پرچم ها معمولا در ورودی شهر و شرکت ها، میادین و پارک ها و مراکز دولتی استفاده می شود. که معمولا پرچم کشور عزیزمان روی ان نصب شده یا بنا به کاربرد و هدف این پرچم تغییر می کند. مثلا آرم شهرداری شهرهایی بزرگ و یا در شرکت ها، از برند خود شرکت روی آن استفاده می کنند.

ابر پرچم هواداری:

پرچم های هواداری را معمولا در تلویزیون ها هنگام مشاهده بازی های فوتبال مشاهده کرده اید یا در راهپیمای ها نیز می توان این نوع پرچم ها را مشاده کرد، که در سایز های بسیار بزرگ تولید شده و محل نصبی برای این نوع پرچم ها در نظر نمی گیرند بلکه این نوع پرچم را هواداران آن حمل میکنند. 

ابر پرچم مذهبی:

با فرا رسید ایام محرم مساجد و هیئت ها مراسم های اعزاداری را برپا می کنند. در این مراسم ها از انواع برچم ها استفاده می شود. حال چه روی دیواره ها نصب شود یا بر روی چوب های بلند که در ابتدا دسته های عزادای مورد استفاده قرار می گیرد، که حتما آن ها را مشاهده کرده اید. ابر پرچم مذهبی در انواع و ابعاد متفاوتی تولید می شود.

مدت زمان تولید:

برای تولید ابر پرچم ها از نیروی ماشینی و انسانی استفاده میشود و بنا به ابعاد بزرگ محصول و وزن سنگین آن و ظرافت کار تولید این نوع پرچم ها از 10 روز تا 30 روز زمان نیاز دارد.

جنس و وزن پارچه:

چون ابر پرچم ها در محیط های باز مورد استفاده میگیرد و تمام شرایط آب و هوا (باران،برف، نور خورشید، باد، صاعقه) را تحمل می کنند باید از پارچه های با کیفیت بالا تولید شود. معمولا ابر پرچم ها را از پارچه ساتن با کیفیت تولید می کنند.

قیمت:

تا به اینجا که با ما همراه بودید متوجه شدید که این نوع پرچم ها در ابعاد متفاوتی تولید می شود.

ابعاد و جنس این نوع پرچم ها مشخص نیست تا ما قیمت مشخصی برای آن تعریف کنیم. شما می توانید با ما تماس بگیرید و بنا به سفارش شما قیمت مشخص می شود. 

کلام آخر:

شما در این نوشته دریافتید که ابر پرچم ها در چند دسته اند و چه کاربرد های دارد. اکنون شما با اطلاعات بدست آمده می توانید ثبت سفارش خود را بدون خطا انجام دهید.

از اینکه در مقاله ما را همراهی کرده اید از شما سپاسگذاریم. 

با کلیک روی دکمه روبه رو با ما تماس بگیرید.