پرچم اهتزاز

یکی از مدل پرچم های که در سطح شهر زیاد مشاهده می کنیم، پرچم اهتزاز است. و در زیبا سازی شهر بیار مفید می باشد.

جنس پرچم های اهتزاز متفاوت است و چون این نوع پرچم ها در فضای باز مورد استفاده قرار میگیرد با در تولید این نوع پرچم ها از پارچه های با کیفیت با استفاده کرد، تا در برابر باد و باران، نور خورشید، برف و صاعقه دوام بیاورند.

در این نوشته با پرچم های اهتزاز آشنا می شویم.

انواع پرچم اهتزاز:

یکی از پر کاربرد ترین پرچم های که مورد استفاده قرار می گیرد پرچم اهتزاز می باشد. این نوع پرچم ها به علت کاربرد فراوان در سایز های متفاوتی تولید می شود و شما نیز می توانید این نوع پرچم را در سایز دلخواه سفارش دهید. جنس و چاپ این نوع پرچم ها بنا به محل استفاده متفاوت است.

این نوع پرچم ها به علت استفاده در فضای باز باید از کیفیت بالای برخوردار باشد. مهرگستر پرچم همیشه در تلاش بوده تا بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد، که با بکار گیری تجربه پرنسل مهگستر و استفاده از بهترین متریال به هدف خود رسیده است.

جنس پارچه:

چون پرچم اهتزاز در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد و در معرض عوامل جوی مثل نور خورشید و باد و باران و ... می باشد، به همین علت باید از پارچه های باکیفیت بالا استفاده کرد. از این رو تولید کنندگان پرچم از پارچه های فلامنت و ساتن استفاده می کنند. 

اگر پرچم شما کیفیت مناسب را نداشته باشد چه از نظر پارچه و دوخت، شما مجور به تعویض آن در کمترین زمان استفاده از پرچم خواهید شد. و سفارش مجدد پرچم هزینه دیگری را برای شما به همراه دارد. 

پس هنگام خرید توجه کنید. یا از تولید کنندگان معتبر خرید کنید.

پرچم ایران

مکان نصب:

معمولا این نوع پرچم ها در فضا های باز و مرتفع نصب می شود. پرچم اهتزاز معمولا بر روی میله های قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های پرچم اهتزاز نصب بسیار ساده آن است. برای نصب پرچم اهتزاز نیاز به فرد ماهر نیست. و هر فردی می تواند آن را نصب کند.

چاپ پرچم اهتزاز:

برای اینکه پرچم از نمای دور به خوبی دیده شود پرچم های اهتزاز را دو رویه تولید می کنند. این موضوع دوام پرچم را نیز بشتر می کنند. 

طرح های چاپ شده روی پرچم اهتزاز معمولا به دو روش چاپ دیجیتال و سیلک اسکرین انجام می شود. 

یکی از سوالات پر تکرار این است که آیا این نوع پرچم ها را می توان شست یا نه؟ باید بگویم که بله این نوع پرچم ها قابل شست و شو هستند.

ابعاد پرچم اهتزاز:

مهر گستر پرچم تنها فروشنده انواع پرچم نیست بلکه تولید کننده این نوع محصول است. شما می توانید در هر سایز سفارش خودتون رو ثبت کنید. اما به طور معمول این نوع پرچم ها به سایز های زیر تولید می شود: 

سایز های افقی:

9m*15m , 6m*10m , 4m*8m , 3m*5m , 140cm*2.40m

سایزهای عمودی:

1m*3m , 1m*2m , 70cm*4m , 70cm*3m

میله پرچم اهتزاز:

میله پرچم های اهتزاز از 6 متر تولید می شود تا 15 متر که بنا به محل استفاده و کاربرد متفاوت است.  بر روی میله ای پرچم یک سیم بوکسور نصب می شود تا نصب پرچم بسیار ساده شود.

قیمت میله پرچم اهتزاز نیز با افزایش طول میله و کیفیت جنس میله افزایش پیدا میکند.

قیمت پرچم اهتزاز:

قیمت پرچم اهتزاز کامل متغیر است. و بعد از مشخص شدن چنس بارچه، ابعاد پارچه، یک یا دو رو بودن پرچم می توان قیمت آن را مشخص کرد.

کلام آخر:

باید این مورد را یاد آوری کنم که شما از تولیدی خریداری میکنید و از واسطه خبری نیست.ما بهترین کیفیت و قیمت را برای شما به ارمغان می آوریم. با ما تماس بگیرید. 

با کلیک روی دکمه روبه رو با ما تماس بگیرید.